Vítejte v anglickém centru

Jsme anglické výukové centrum

Od r. 2011 se specializujeme na výuku angličtiny. Nabízíme kurzy angličtiny pro jakoukoli věkovou skupinu. Zaměřujeme na výuku angličtiny u dětí. Začít může ale každý v jakémkoli věku.

Vyberte si, co vám nejlépe vyhovuje. Provozujeme anglickou školku, dopolední a odpolední kurzy angličtiny pro děti v malých skupinkách metodou Helen Doron a skupinové nebo individuální kurzy pro dospělé Callanovou metodou.

Naším cílem je:

Naučit vás nebo vaše děti domluvit se anglicky beze strachu a ostychu. Naše lekce jsou proto:

 plné často se střídajících aktivit. Děti nemají čas začít se nudit. Stále se něco děje.

 Efektivní. Celou hodinu mluvíte anglicky.

 Praktické. Učí se celé fráze a věty.

 Zábavné. Vše probíhá formou hry a soutěží.

Vyučujeme v malých skupinkách nebo individuálně

Je proto čas věnovat se jednotlivým studentům. Každý dostane prostor mluvit.

Chceme, aby děti chápali angličtinu jako přirozenou součást života, aby dokázali přirozeně komunikovat a angličtinu používat. Chceme, aby měly radost ze svých úspěchů. V kurzech se nenásilnou formou připravují na mezinárodní zkoušky Cambridge.

Stejný cíl máme i u dospělých, ať už potřebujete angličtinu v práci nebo jen na dovolenou, chceme aby  vás chodit na angličtinu bavilo.

Náš tým:

Máme tým proškolených a zkušených lektorů. Dbáme na to, aby lektoři byli profesionálové.

Lucie Hanzlíková

lektorka v Anglické školičce


Jmenuji se Lucie, je mi 35let a pedagogice se věnuji 12let. Vystudovala jsem bakalářský obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na ZČU a poté magisterský program v oboru Speciální pedagogika v Praze. Po studiu jsem 4 roky pracovala v běžné mateřské škole a potom jsem nastoupila do Speciální mateřské školy pro zrakově postižené děti a děti s vadou řeči v Plzni na Doubravce.

K angličtině jsem se vrátila pár let po ukončení studia na ZČU a své snažení jsem završila v roce 2015 mezinárodním certifikátem FCE (First Certificate). Angličtina mě baví a pokud ji mohu zkombinovat s prací s předškolními dětmi, je to mé ideální zaměstnání.

Práce s dětmi mě maximálně naplňuje, jelikož děti jsou nepředvídatelné a nutí mě neustále vymýšlet a tvořit. Navíc na mě nabíjí velmi pozitivní energií, kterou poté i já přenáším dále.

Jednou v životě jsem navštívila kartářku a ta mi řekla, že sice netuší, čím se živím, ale rozhodně ať to neměním, neboť to, co dělám mě činí „ženou“ a působí to na mě ozdravně. V té době jsem byla velmi mladá. Dnes už vím, co tím myslela.

Veronika Le

lektorka kurzů AJ Helen Doron


Už od školky mě rodiče posílali na lekce angličtiny s rodilým mluvčím a poté jsem i nastoupila na jazykovou školu. Přes veškerou snahu jsem angličtině nemohla přijít na chuť – až na gymnáziu se karta obrátila.

Dostali jsme nadšenou paní učitelku, která se nás snažila učit, podporovat a rozvíjet.
Angličtinu jsem si samozřejmě hned zamilovala a došlo mi, jak je učitelství důležité a krásné. I já bych chtěla být tou paní učitelkou, která bude vaše děti inspirovat.

Prozatím jsem se podílela na akcích pro děti v ZOO, pomáhala jsem ve školce a momentálně mimo kurzy HDE asistuji v dětském kroužku výtvarné výchovy. Dobrovolně chodím učit znevýhodněné děti a mým snem je otevřít si školu ve Vietnamu, do které budou moct děti chodit bez placení školného.

Možnost učit v Anglickém Centru mě posouvá o krůček blíž k mému snu a jako bonus mohu trávit čas s úžasnými dětmi, což mě nesmírně baví.

Marcela Brabcová

majitelka a manažerka Anglického Centra


Angličtina je součástí mého každodenního života od 13 let. Vždycky jsem cestovala, studovala jsem ji na ZČU, pracovala jsem 10 let u americké firmy, kde jsem ji používala víc než češtinu. Ačkoli jsem se angličtině věnovala tak dlouho, teprve v práci jsem pochopila, že ji vlastně vůbec neumím a teprve tam jsem se jí během krátkého času v praxi „naučila“. Potkala jsem mnoho kolegů, kteří žili v bilinguálních rodinách a jejichž děti neměly žádný problém od malička mluvit více jazyky. Připadalo mi to skvělé – bez mnohaleté dřiny a chtěla jsem svým dětem umožnit něco podobného. S manželem jsme ale oba Češi a tak to nešlo úplně přirozeně, způsob jsme si ale našli….

Výuka metodou Helen Doron se mi od začátku líbila, má propracovaný systém, návaznost, používá přirozených metod učení – hraní, zpívání, říkanky a vlastní prožitky a zkušenosti. Děti se nechodí učit angličtinu, chodí si hrát a přitom si angličtinu osvojují. To je skvělý způsob poznávání. Moje maminka mi vždycky říkala: „zkušenosti jsou nepřenosné“ a tak je nepřenášíme, ale umožňuje je dětem získat.

Jan Sýkora

lektor kurzů AJ Helen Doron


Studuji, učím a rád píši – vydávám studentský časopis a tvořím básničky. Jazyky mě vždycky přitahovaly – ne nadarmo se říká: “Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem.” Angličtinu učím s láskou a rád bych k ní jednou přidal i francouzštinu. Postupně pracuji na srovnání úrovně obou jazyků. Pedagogice se chci věnovat celý svůj život, proto jsem velmi rád za příležitost učit v Anglickém Centru.

Chcete se dozvědět více?