Využili jsme odpolední program výuky angličtiny 1x týdně po dobu jednoho školního roku. Nelinka měla moc ráda paní učitelku a nikdy neprotestovala (oproti jiným aktivitám), že by se jí nechtělo, naopak. Jako matka jsem to brala jako perfektní seznámení a přípravu dítěte na učení jiného jazyka než který zná a její povědomí o tom, že jinde se může mluvit i jinak (u nás doma se mluví jen česky). Zejména na dovolených v cizích zemím se to osvědčilo. Stále si zpívá písničky, které se u Vás naučila. Pro malé děti ideální.

Ladislava Egrmajerová - matka

Náš tříapůlletý Vítek se do Anglické Školičky vždycky těší, nadšeně vypráví o kamarádech a kamarádkách i o paní učitelce. Oceňujeme individuální přístup, který společně s nenásilným vštěpováním angličtiny školička poskytuje. Věříme, že i nástupci Báry Jelínkové, která se stěhuje do jiného města, budou pokračovat stejně dobře. Vítek bude do anglické školičky moc rád chodit i v následujícím školním roce a já jako babička ho tam budu stejně ráda vodit. Chystám se i s mladším vnukem navštěvovat u Vás kurz pro malé dětičky. Děkuji a přeji do budoucna hodně úspěchů!

Alena Ouředníková

Náš Matýsek navštěvuje školku v  Anglickém Centru rok. Bylo to jedno z našich nejlepších rozhodnutí! A měli jsme to udělat už mnohem dříve.  Matýsek chodí do školky rád, těší se hlavně na Vaše lektorky, které mají děti opravdu rády. Školka kombinuje výuku, zábavu a výchovu velmi jemnou a nenásilnou formou. Vyhovuje nám hlavně individuální přístup k dítěti. Se školkou je výborná komunikace. Jsme rádi, že mohl Matýsek chodit do Vaší školky. A rozhodně budeme pokračovat u Vás s kurzem angličtiny.

Děkujeme Houdkovi

Má to smysl!! Nejdříve jsme k angličtině u čtyřletého synka přistupovali spíše jako k pokusu, ale výsledky jsou vidět velmi brzy a nyní, po roce, jsme nadšeni, určitě budeme pokračovat dál. A co více - dvouletý synek pochytává svá první slovíčka také v angličtině, u něj začneme s hravou výukou ještě dříve.

Kateřina Svobodová

Anglické centrum můžeme jen doporučit. Naše dvouletá Nikolka absolvovala kurz BBS a metoda Helen Doron zcela jistě přispěla k tomu, že si Nikča po necelém roce osvojila určité fráze a zamilovala si několik anglických songů, které si sama prozpěvuje a při cestě autem přímo vyžaduje.J Příjemné prostředí a velice milé lektorky byly i důvodem, proč jsme se rozhodli vyzkoušet i anglickou školičku, s jejímž systémem fungování jsme maximálně spokojeni.

Petra Šindelářová

Přemýšlím, co k vaší činnosti napsat, ale stačí asi jen 2 slova: naprostá spokojenost. Myslím, že ve vašem centru jsou zcela jednoznačně na prvním místě dětičky a jejich spokojenost. Navíc jsme se vždy na všem domluvily, nebyl problém s tím, požádat o radu ať přímo Vás či lektorku, komunikace také funguje...

Spokojená maminka

Ačkoliv jsme s Eliškou kvůli velké nemocnosti angličtinu pravidelně navštěvovat nemohly, moje dcera je z angličtiny přímo nadšená. Doma tancuje, zpívá, pouští si písničky v autě. Dobrovolně trénujeme na obrázcích slovíčka. Za nás mohu jen doporučit a rozhodně plánuji navštěvovat angličtinu i s druhou dcerou. Velké díky za tohle patří samozřejmě slečně Báře, protože vím, že na přístupu k dětem záleží. Dcera Eliška se na tetu Báru vždy těšila.     Jediná připomínka za nás je...v kurzu jsme takřka nejmladší, a proto nám ze začátku dělaly problém barvičky a čísla, protože jsme je ještě plně neuměly ani v češtině. Ale velmi rychle jsme to doma natrénovaly a teď už dcera chodí a chce říkat různé věci jak se řeknou v angličtině.   Takže za nás 100% spokojenost a 100% doporučení.

Spokojená maminka

S kurzem Fun with Flupe jsme maximálně spokojeni. Lektorka je skvělá a její hodiny dobře připravené. Skvělé je, že děti při výuce pouze nesedí, ale zapojují se i pohybem a angličtina je podávaná zábavnou formou. Doma při hraní syn sám od sebe používá některá anglická slovíčka, což hovoří samo za sebe.

Iva Bezstarosti

Chci Vám poděkovat za vždy vstřícný přístup, ten opravdu oceňuji. Všechny lektorky holek jsou moc milé a holky chodí na angličtinu vždycky nadšeně. Největší přínos pro naše holky je to, že je nepřekvapí, že někdo mluví jiným jazykem. Jsou hrdé, že mluví anglicky (i když jen pár slůvek :-)) a na dovolené v cizině se nebojí komunikovat s místními. O takovém přesahu učení angličtiny od malička jsem ze začátku vůbec neuvažovala. Otevírá to holkám nové obzory a nové možnosti a za to jsem moc ráda.

Alena Kučerová

Zaujala vás tato nabídka?

Neváhejte a zeptejte se na cokoliv ...